Hakkımızda

Biz Ehliyet Vermiyoruz, Sürücü Yetiştiriyoruz

ERKAL SÜRÜCÜ KURSU

1995 yılından beri sektörde eğitimiyle fark yaratan kurucularımız ve ekibimizle 2012 yılında erkal sürücü kursu olarak hizmet vermeye başladık. 2015 yılında yeni yüzümüz ve yeni kurumumuzla erkal2 sürücü kursu olarak hizmetimizi bornova ilçe emniyet müdürlüğü sokağına taşıdık. Ehliyet vermeyi değil sürücü yetiştirmeyi ilke edinen kurumumuzda almanız gereken eğitim eksiksiz olarak verilmektedir. Yeni ehliyet sınıflarına göre uzman eğitmenleri ile a1, a2, b, b otomatik, be ve c sınıfı ehliyet vermekteyiz.

automotiveEHLİYET- A1-A2-B-BE-B OTOMATİK-C: Erkal Sürücü Kursu adaylarının trafiğe çıkmadan önce yaşadığı stresi ve heyecanı en aza indirerek trafiğe uyumlarını hızlandırır. Kursumuzda Hyundai marka araçlar ile profesyonel ve güleryüzlü eğitmenler, sizleri trafiğe en iyi şekilde çıkmak için hazırlamaktadır.

SRC BELGESİ: 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında faaliyet gösteren veya gösterecek olan tüm sürücülerin alması zorunlu olan belgedir. Bunun anlamı kısaca şudur: Kendi aracı ile yük veya yolcu taşıyan şoförler ile başkasının adına yük veya yolcu taşıyan şoförlerin alması zorunlu belgedir. Denetimlerde yük veya yolcu taşıdığınız baz alınmaz şirket adına kayıtlı veya ticari bir araç kullanıyorsanız SRC Belgesi ibraz zorunluluğunuz vardır.

EHLİYET VE SRC TİPLERİ

A1 Ehliyet
A2 Ehliyet
B Ehliyet
BE Ehliyet
B Otomatik Ehliyet
SRC 1
SRC 2
SRC 3
SRC 4
scroll up